Tõlge

Tõlge on võimalus suhelda ning teha ennast mõistetavaks erinevates keeltes, mis meie globaliseeruvas maailmas on ilmselt olulisem kui kunagi varem. Kuigi tänapäeval on internetist võimalik leida mitmeid tööriistu tõlkimiseks, pole suur osa neist läbinisti ebausaldusväärsed ning võivad teha vigu, mis teksti konteksti või mõtet oluliselt muudavad. Kui lased oma tekstid, dokumendid või muu vajaliku tõlkida professionaalidel, võib alati tööd usaldada ning olla kindel selle kvaliteedis.

 Isegi kui on võimalik mõne lihtsama teksti tõlge teha iseseisvalt veebipõhiste tööriistade abiga, ei ole see igas olukorras piisav. Ametlike dokumentide tõlkimise puhul on ainuke võimalus vandetõlge, mis tagab tõlke õigsuse ja kehtivuse. Sellega tuleme Scribas hea meelega appi ning aitame leida vandetõlgi, kes tõlgib dokumendi võõrkeelde.

 Professionaalne tõlge ei ole nii kulukas ja aeganõudev kui inimesed tihti arvavad. Nii hind kui ajaraamistik oleneb suuresti teksti või dokumendi iseloomust, sõnade arvust / teksti mahust standardlehekülgedes, raskusastmest ja muudest faktoritest. Meie jaoks on oluline läheneda igale kliendile personaalselt, et tagada parima kvaliteediga töö ning kliendi usaldus ja rahulolu. Seega kõige parem viis hinnapakkumiseks ja tõlkimisele kuluva aja uurimiseks on meile päringu saatmine siin, kus saad täpsemalt selgitada kõne all olevaid tekste, lähtekeelt, sihtkeelt ja muud teavet, mida saame hinnapakkumise tegemisel arvesse võtta.

Tõlge, mille on teinud meie professionaalsed tõlkijad, on korrektne ja kvaliteetne. Meie tõlkijad on oskuslikud ja valdavad nii kasutatavat lähte- kui sihtkeelt, seega võib alati kindel olla, et sõnu ei tõlgita lihtsalt mehaaniliselt, vaid võetakse arvesse ka konteksti. Meie ettevõte on pakkunud kvaliteetset tõlketeenust juba üle kümne aasta ning selle aja jooksul oleme aidanud paljusid rahulolevaid kliente. Võtame iga kliendi soove ja muresid arvesse ning läheneme igale küsimusele personaalselt.

Ära lepi sellega, et tõlge on ebakvaliteetne ning võta meiega ühendust – koos leiame kõige paremad lahendused Sinu tõlkealastele küsimustele. Nii saad alati olla veendunud, et sulle laekub kvaliteetne ja korrektne töö.

Saada meile oma päring juba täna!