Pakume soodsalt raamatupidamise aastaaruannete tõlget. Küsi pakkumist meilt!

Tõlketöö tellimine

Tõlketeenuse tellimine
1. Klient saadab päringu Klient kirjutab meile, mis keelest mis keelde ta kirjalikku või suulist tõlget vajab. Lisaks on meilt võimalik tellida mitut muudki teenust (teksti toimetamist, dokumentide notariaalset kinnitamist, apostillimist jne).
Tõlkebüroo pakkumine
2. Tõlkebüroo teeb pakkumise Pärast kliendi päringu kättesaamist vastame tunni jooksul ja teatame tõlketöö maksumuse ja tähtaja.
Tõlke kinnitus
3. Klient kinnitab tellimuse Kui klient on meie hinnapakkumisega nõus, saadab ta meile e-posti teel tellimuse kinnituse.
Valminud tõlketöö
4. Valminud tõlketöö Pärast tõlke valmimist toimub materjali kujundamine ja korrektuur. Seejärel kontrollib projektijuht kogu töö üle, mille järel see tellija kätte toimetatakse.

Scriba OÜ

Tõlkebüroo Scriba

Tõlkebüroo Scriba asutati 2007. aasta novembris - seega on tegemist üsnagi noore, kuid arengujõulise firmaga. Meie töökollektiiv suureneb pidevalt ning töötajatele meeldib nende töö.

Kõige levinum on praktika, et iga tõlk või tõlkija tõlgib vaid oma emakeelde. Seda sellepärast, et lisaks oma kodumaa ning kultuuri peente nüansside tundmisele ja mõistmisele on igal inimesel just emakeel see keel, milles ta oskab suuliselt ja kirjalikult kõige paremini väljenduda.

Alati võib küsida ka teiste keelte tõlkimise võimaluse kohta, ja kui vähegi saame, otsime Teie soovidele vastava tõlgi/tõlkija või juhatame Teid inimese juurde, kes oskab paremini aidata.

Soodsad teenused

» Loe lähemalt meie teenustest…
ISO 9001

Otsime oma meeskonda juurde töökaid ja andekaid inimesi: kogemuste ja oskustega tõlke/tõlkijaid, kes oskavad oma tööst rõõmu tunda, on stabiilsed ning õpihimulised.

» Täida andmed tööpakkumise lehel…